Hangi Yağ?

ExxonMobil tarafından geliştirilen kullanımı kolay yağ tavsiye aracı, müşterilerin kamyon, traktör, otobüs,kamyonet ve minibüslerinin motor ve güç aktarma sistemlerine en uygun Mobil™ yağını seçmesine yardımcı olmaktadır. "Hangi yağ?" uygulamasının veritabanında binlerce marka ve modelde araç yer almaktadır. Bu veritabanı piyasaya çıkan yeni modeller, markalar ve yeni Mobil Delvac™ ticari araç ürünleri eklenerek sürekli güncellenmektedir.

Aracınızın marka ve modelini Hangi Yağ? uygulamasının arama bölümüne yazarak veyamenüden seçerek uygulamayı kullanabilirsiniz. Otomobil için bir Mobil motor yağı tavsiyesi arıyorsanız, binek araçlar için Hangi Yağ? uygulamasını kullanabilirsiniz.

Solmer Otomotiv'den teklif almak ya da Mobil ticari araç motor, şanzıman ve dişli yağlarına ilişkin uzman tavsiyelerine başvurmak için bizi arayın.

Sahip olduğunuz kamyon, traktör, otobüs veya kamyonet markasına uygun ticari araç motor yağları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdan tercihinizi yapın:

Sahip olduğunuz kamyon, traktör, otobüs veya kamyonet markasına uygun ticari araç motor yağları hakkında ayrıntılı bilgi için aşağıdaki sayfaları ziyaret edebilirsiniz:

Uygulamalar hakkında daha fazla bilgi için Mobil ticari araç yağları ürün seçim aracını kullanabilirsiniz.